en sk
Katedra Elektrotechniky a Mechatroniky FEI TU v Košiciach

Ponuky z praxe

Ponuky z praxe pre študentov a absolventov KEM:


.:: Pridané 16.05.2022

PRACOVNÁ PONUKA - MANZ Slovakia s.r.o.
Spoločnosť MANZ Slovakia s.r.o., ktorá otvára v Košiciach Inžinierske centrum ponúka absolventom elektrotechnických odborov nasledujúce pracovné ponuky:


.:: Pridané 26.04.2022

PRACOVNÁ PONUKA - epMP s.r.o.
Spoločnosť epMP, s.r.o. zaoberajúca sa projektovaním elektroinštalácií so sídlom vo Vranove nad Topľou, hľadá pre obsadenie pracovnej pozície absolventa elektrotechnického odboru.

Spoločnosť epMP, s.r.o. zastrešuje všetky projekčné oblasti elektroinštalácie, zaoberá sa silnoprúdom, slaboprúdom, VN a NN prípojkami, projektuje rôzne multifunkčné objekty, nákupné centrá, športové haly, logistické centrá, školy, zdravotnícke zariadenia, verejné osvetlenia a spolupracuje s veľkými spoločnosťami, ako sú napr. Strabag, Innogy Solution, VSE, ŽSR a pod.

V prípade záujmu viac informácií o pracovnej pozícii poskytne Ing. Marek Pačuta, konateľ spoločnosti epMP s.r.o. - kontakt: 0905709375


.:: Pridané 05.11.2021

PRACOVNÁ PONUKA - REMING CONSULT a.s.
Spoločnosť REMING CONSULT a.s., projektová, inžinierska a konzultačná spoločnosť, ktorá ponúka komplexné služby pri príprave a riadení projektov, hľadá projektantov v oblasti ELEKTRO.
Viac informácií o pracovnej ponuke nájdete TU.


.:: Pridané 07.05.2021

PRACOVNÁ PONUKA - BANDER s.r.o.
Spoločnosť Bander, medzinárodný výrobca strojov na výrobu plastových okien hľadá do svojho tímu kolegu na pozíciu programátor/vývojár.
Viac informácií o pracovnej ponuke nájdete TU.


.:: Pridané 15.03.2021

PRACOVNÁ PONUKA - EPMP s.r.o.
Spoločnosť epMP, s.r.o zaoberajúca sa projektovaním elektroinštalácií so sídlom vo Vranove nad Topľou, hľadá pre obsadenie pracovnej pozície absolventa elektrotechnického odboru.
Viac informácií o pracovnej pozícii poskytne Ing. Marek Pačuta, konateľ spoločnosti epMP s.r.o.
Kontakt: 0905709375


.:: Pridané 25.08.2020

PRACOVNÁ PONUKA - MINEBEA SLOVAKIA s.r.o.
Spoločnosť Minebea Slovakia s.r.o. so sídlom v Košiciach ponúka absolventom katedry voľné pracovné miesta na oddelení výskumu a vývoja:


Spoločnosť sa zaoberá vývojom a výrobou elektronických komponentov pre automobilový priemysel a iné priemyselné využitie.


.:: Pridané 14.04.2020

PRACOVNÁ PONUKA - "C++ DEVELOPER FOR EMBEDDED SYSTEMS"
Personálna spoločnosť Lugera & Maklér s.r.o. dáva do pozornosti aktuálnu pracovnú ponuku „C++ developer for embedded systems“, ktorú obsadzuje pre medzinárodnú českú softvérovú spoločnosť, ktorá má pobočku v Košiciach.
Viac informácií o danej pracovnej ponuke nájdete na stránke: https://lugera.jobs/job/senior-cc-vyvojar-pre-zabudovane-systemy-19653/


.:: Pridané 20.02.2020

BRIGÁDA PRE ŠTUDENTOV - BESOFT
Spoločnosť BESOFT a.s. ponúka možnosť dlhodobej brigády na oddelení revízií. Viac informácií o tejto brigáde nájdete v letáku.

V prípade záujmu o túto brigádu zašlite životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov na adresu: verebova@besoft.sk


.:: Pridané 02.09.2019

ŠTUDENTSKÁ STÁŽ - BROSE
Spoločnosť Brose, ktorá patrí medzi najväčších automobilových dodávateľov na svete, ponúka študentské stáže. Ako partner medzinárodného automobilového priemyslu dodáva spoločnosť Brose približne pre 80 značiek automobilov mechatronické systémy pre dvere, sedadlá a elektromotory.
Ponuka študentských stáží:


.:: Pridané 26.04.2019

PRACOVNÁ PONUKA PRE ŠTUDENTOV - MINEBEA SLOVAKIA s.r.o.
Spoločnosť Minebea Slovakia s.r.o. so sídlom v Košiciach, ponúka pre študentov voľné pracovné pozície:

1. Software System Tester

2. Software Developer for Automation

3. Hardware and Software Developer for Test Equipment

Viac informácií o pracovných pozíciách s kontaktnými informáciami nájdete v priloženom súbore.


.:: Pridané 16.05.2018

PRACOVNÁ PONUKA HENGSTLER, s.r.o.
Firma Hengstler, s.r.o., ktorá je 100% exportér na celosvetové trhy (Amerika, Európa, Ázia), pôsobiaci v elektrotechnickom priemysle, so zameraním na dodávky pre automatizáciu a procesnú kontrolu ako i výrobcov strojných zariadení hľadá absolventa pre obsadenie pracovnej pozície:

Viac informácií o tejto pracovnej pozícii nájdete v letáku.


.:: Pridané 19.01.2018

PRACOVNÉ PONUKY - ŠKODA AUTO
Spoločnosť Škoda Auto ponúka absolventom katedry voľné pracovné pozície súvisiace s:

Pracovné pozície majú rôzne zameranie a nájdete ich v tomto súbore.
V prípade záujmu o konkrétnu pracovnú ponuku kontaktujte osobu uvedenú pri danej ponuke.


.:: Pridané 13.10.2017

PRACOVNÉ PONUKY - SIEMENS
Spoločnosť Siemens ponúka absolventom katedry voľné pracovné pozície vývojárov SW, HW a testerov v oblasti priemyslovej a železničnej automatizácie v spoločnosti Siemens v Prahe a Plzni:

R&D centrum Corporate Technology v Prahe a v Plzni sa zaoberá vývojom SW, HW, testovaním a mechanickým designom. Výsledky práce centra možno nájsť v mnohých produktoch koncernu Siemens pre priemyselnú automatizáciu a železničnú dopravu.

Viac o spoločnosti, prípadne o ďalších pracovných prozíciách nájdete na stránke: www.siemensvyvojar.cz

Kontakt:
Leona Lacová
Siemens, s.r.o.
CT DD DS EU CZ
Siemensova 1
155 00 Praha
Mobil: +420 607 016 385
leona.lacova@siemens.com


.:: Pridané 13.10.2017

PRACOVNÁ PONUKA - PLC PROGRAMÁTOR
Baví ťa cestovanie? Túžiš spoznávať nové miesta, ľudí a ovládaš PLC programovanie?
Ponúkame ti:

Podrobný popis pracovnej ponuky nájdeš na: http://www.appel.sk/iw/pracovne-ponuky/plc-programator

V prípade záujmu kontaktuj Evu Verbichovú na telefónnom čísle: +421 911 012 512


.:: Pridané 08.06.2017

PRACOVNÁ PONUKA F.EE.
Nemecká firma F.EE hľadá človeka pre obsadenie pracovnej pozície PLC programátora.
Požiadavky:

Kontaktná osoba: Hakki Torlakcik hakki.torlakcik@fee.de


.:: Pridané 21.03.2017

LETNÁ STÁŽ V SPOLOČNOSTI U.S. STEEL KOŠICE, s.r.o.
Spoločnosť U.S. Steel Košice, s.r.o., ponúka študentom štvrtých ročníkov univerzít a vysokých škôl možnosť absolvovať počas dvoch mesiacov (júl - august) LETNÚ STÁŽ.
Predlžený termín registrácie na LETNÚ STÁŽ je do 30. apríla 2017. V prípade záujmu pošlite svoje CV v anglickom jazyku na adresu: internship@sk.uss.com


.:: Pridané 21.03.2017

DIPLOMOVÉ A BAKALÁRSKE PRÁCE V SPOLOČNOSTI U.S. STEEL KOŠICE, s.r.o.
Spoločnosť U.S. Steel Košice, s.r.o., ponúka študentom možnosť riešiť diplomové a bakalárske práce priamo v praxi.
Zoznam voľných tém diplomových a bakalárskych prác, spolu s kontaktom nájdete na stránke: http://www.usske.sk/sk/spolupraca/studenti/diplomove-prace


.:: Pridané 21.03.2017

PRACOVNÁ PONUKA U.S. STEEL KOŠICE, s.r.o.
Spoločnosť U.S. Steel Košice, s.r.o., hľadá človeka pre obsadenie pracovnej pozície: "Developer pre závodné procesy"
Základné povinnosti a zodpovednosti pre danú pozíciu:

Viac informácií nájdete na stránke: http://www.usske.sk/sk/spolupraca/kariera/aktualne-pozicie/9


.:: Pridané 02.03.2017

PRACOVNÁ PONUKA REINGUSS s.r.o.
Firma REINGUSS s.r.o. so sídlom v Košiciach, hľadá človeka pre obsadenie pracovnej pozície Electro - SW specialist. Informácie o tejto pracovnej ponuke nájdete TU. V prípade záujmu o túto pracovnú ponuku zašlite svoj životopis na: career@reinguss.eu


.:: Pridané 09.08.2016

ŠKOLENIE EGE PRE ŠTUDENTOV ELEKTROTECHNICKÝCH ODBOROV
V termíne 8.-9.9.2016 sa uskutoční školenie firmy EGE pre študentov elektrotechnických odborov. Školenie sa uskutoční v sídle firmy EGE, spol. s.r.o., Novohradská 34, 37008 České Budějovice. Prihlášku je potrebné zaslať najneskôr do 5.9.2016 na email: pruchova@ege.cz. Viac informácií o programe školenia nájdete v letáku.


.:: Pridané 19.04.2016

PRACOVNÁ PONUKA - VUKOV EXTRA, A.S. PREŠOV
Firma VUKOV EXTRA, a.s. Prešov hľadá pre obsadenie pracovnej pozície "Programátor PLC", s nástupom od 05-06/2016 (prípadne aj skôr), budúcich absolventov inžinierského štúdia.
Kontakt v prípade záujmu:
Ing. Anna PALOVČÍKOVÁ - vedúca personálneho útvaru
VUKOV EXTRA, a.s., Volgogradská 13/A, 080 01 Prešov
email: palovcikova@vukov.sk


.:: Pridané 13.04.2016

PRACOVNÁ PONUKA B&R
Firma B&R automatizace, spol. s r.o. hľadá na prácu v Košiciach človeka pre obsadenie pracovnej pozície Programátor PLC. Pracovnou náplňou na tejto pozícii bude tvorba a vývoj programov pre riadiace systémy, optimalizácia a rozširovanie stávajúcich aplikácií a technická podpora.
V prípade záujmu o túto pracovnú ponuku nájdete podrobnejšie informácie spolu s kontaktom a podmienkami kladenými na uchádzačov na stránke www.profesia.sk.


.:: Pridané 04.04.2016

DNI OTVORENÝCH DVERÍ VO FIRME ELCOM S.R.O.
Firma ELCOM s.r.o. pozýva všetkých na DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ, na ktorom budú môcť návševníci vidieť ako vzniká elektronický produkt od myšlienky až po výrobu.
Deň otvorených dverí sa uskutoční v stredu 27. apríla 2016 (9:00 - 14:00 hod.) na Jesennej 26 v Prešove. Na návštevníkov čakajú zaujímavé informácie, prehliadky vývojových a výrobných priestorov, občerstvenie, darčeky, pracovné ponuky ....


.:: Pridané 23.03.2016

PREDNÁŠKA FIRMY SPINEA S.R.O.
Dňa 5.4.2016 (utorok) o 11:00 hod. sa na Katedre elektrotechniky a mechatroniky v laboratóriu L215 uskutoční prednáška firmy SPINEA s.r.o. so sídlom v Prešove. Prednáška bude zameraná na možnosti uplatnenia absloventov študijného programu Elektrotechnické systémy vo firme SPINEA s.r.o. a na odborné stáže pre študentov.
Študenti sa budú môcť osobne stretnúť so zástupcami firmy a prekonzultovať otázky, ktoré ich budú zaujímať. Firma SPINEA s.r.o. dlhodobo spolupracuje s Katedrou elektrotechniky a mechatroniky, pričom výsledkom tejto spolupráce je zriadenie spoločného združeného laboratória pre podporu projektov aplikovoného výskumu a vývoja v oblasti pohonárskej o riadiacej techniky.


.:: Pridané 18.03.2016

PRACOVNÉ PONUKY A STÁŽE PRE ŠTUDENTOV FIRMY SEMIKRON
Firma SEMIKRONje výrobcom výkonových modulov na Slovensku, patriaca do rodiny 30 celosvetovo pôsobiacich podnikov, ktoré spolu zamestnávajú 2800 pracovníkov. V slovenskej pobočke vo Vrbovom pracuje už 550 pracovníkov a momentálne hľadajú ľudí na obsadenie pracovných pozícií:

Pre študentov aktuálne ponúkajú tieto študentské stáže:

Viac o týchto alktuálnych študentských stážach nájdete v LETÁKU.


.:: Pridané 14.03.2016

PROGRAM PRE ŠTUDENTOV FIRMY SEMIKRON S.R.O.
Firma Semikron, s.r.o., ponúka študentom už počas štúdia možnosť získať praktické skúsenosti a zvýšiť tak svoju hodnotu na pracovnom trhu. V súčastnosti firma ponúka študentom:

  1. Flexibilný pracovný pomer
  2. Pravidelnú letnú stáž
  3. Bakalárske práce
  4. Diplomové práce

Viac o ponuke firmy Semikron, s.r.o. sa dozviete v LETÁKU, prípadne od zástupcov firmy v rámci Dní príležitostí na TUKE, ktoré sa budú konať v priestoroch Univerzitnej kniznice dňa 15.3.2016.


.:: Pridané 11.03.2016

LETNÁ STÁŽ A PONUKA PRÁCE NATIONAL INSTRUMENTS
Letná stáž firmy National Instruments je určená pre študentov inžinierského štúdia vysokých škôl s elektrotechnickým zameraním, ktorí majú záujem získať praktické skúsenosti a technické vedomosti o produktoch National Instruments, ako aj o súvisiacich technológiách. Viac o letnej stáži nájdete v PREZENTÁCII, prípadne na stránke firmy National Instruments.
Pre absolventov inžinierského štúdia s elektrotechnickým zameraním ponúkajú možnosť pracovať na pozícii "Applications Engineer".


.:: Pridané 09.03.2016

LETNÁ STÁŽ B/S/H
Cieľom letnej stáže je ponúknuť spolupráciu študentov technických smerov so spoločnosťou B/S/H so zámerom:

LETÁK B/S/H 1   LETÁK B/S/H 2


.:: Pridané 09.03.2016

PRACOVNÁ PONUKA ANDRITZ SLOVAKIA S.R.O.
Firma ANDRITZ Slovakia s.r.o. hľadá ľudí na pozíciu Automatizačný inžinier. Nutnosťou pre obsadenie tejto pracovnej pozície je znalosť technickej angličtiny. Miesto práce Humenné.
Viac informácií o pracovnej pozícii nájdete na stránke: http://slovakia.andritz.sk/career.php
LETÁK ANDRITZ SLOVAKIA S.R.O.


.:: Pridané 19.02.2016

DIPLOMOVÉ PRÁCE V SPOLOČNOSTI BUKÓZA HOLDING PRE ŠTUDENTOV 1. ROČNÍKA ING. ŠTÚDIA
Skupina spoločností BUKÓZA HOLDING, ktorá je modernou spoločnosťou s viac ako polstoročnou históriou, ponúka študentom študijného programu "Elektrotechnické inžinierstvo" možnosť riešiť diplomové práce v rámci ich spoločnosti: Zoznam tém diplomových prác v spoločnosti Bukóza Holding.
BUKÓZA HOLDING patrí k významných drevospracujúcim podnikom na Slovensku, exportérom výrobkov v európskom meradle a k najvýznamnejším zamestnávateľom Prešovského regiónu.
V prípade záujmu o riešenie diplomových prác v spoločnosti Bukóza Holding, kontaktujte vedúcu katedry, prof. Ing. Danielu Perdukovú, PhD. Pôvodnú tému diplomovej práce je možné zmeniť za niektorú z tém v spoločnosti Bukóza Holding.


.:: Pridané 11.02.2016

DIPLOMOVÉ PRÁCE VO FIRME BSH DRIVES AND PUMPS S.R.O.
Firma BSH Drives and Pumps s.r.o. v Michalovciach, ktorej výrobným programom je produkcia elektromotorov pre práčky, sušičky, umývačky riadu, má záujem o absolventov nášho študijného programu "Elektrotechnické inžinierstvo". Študentom tohto študijného programu ponúka možnosť riešiť záverečné práce v rámci ich podniku: Zoznam tém záverečných prác vo firme BSH. V prípade záujmu riešiť záverečnú prácu vo firme BSH Drives and Pumps s.r.o., kontaktujte vedúcu katedry, prof. Ing. Danielu Perdukovú, PhD.
Navyše aj v tomto roku plánuje firma BSH Drives and Pumps s.r.o. zamestnať až 40 uchádzačov o zamestnanie s vysokým finančným ododnotením, nástupným platom viac ako 1000 € a možnosťou ďalšieho kariérneho rastu. Okrem toho ponúka firma BSH Drives and Pumps s.r.o. aj platené stáže pre študentov počas letných prázdnin. Pri výberovom konaní budú mať prednosť vždy tí uchádzači, ktorí vo firme už pracovali alebo riešili diplomové práce.


.:: Pridané 26.11.2015

PRAX U.S. STEEL KOŠICE
Spoločnosť U.S. Steel Košice, s.r.o. ponúka možnosť praxovať v USS Košice už počas štúdia na vysokej škole. Preto ak si študen štvrtého ročníka (ale aj ostatní študenti), zaujímaš sa o elektromotory, transformátory, systémy riadiacich centier obrábacích a tvárniacich zariadení a chceš praxovať a získať pracovné súsenosti v podmienkach U.S. Steel Košice, kontaktuj emailom alebo osobne vedúcu katedry prof. Ing. Danielu Perdukovú, PhD. Informácie o možnostiach stáží v U.S. Steel Košice nájdeš aj na stránke www.usske.sk/students/inter-s


.:: Pridané 13.11.2015

OKNÁ CERNU DOKORÁN
Cieľom podujatia je predstaviť ciele a výsledky výskumu Európskej organizácie pre jadrový výskum CERN, technológie vyvíjané, aplikované a využívané v jednom z najväčších laboratórií základného fyzikálneho výskumu na svete, postavenie Slovákov a slovenských inštitúcií v CERN-e a ich podiel na výsledkoch základného a aplikovaného výskumu, možnosti prístupu k technológiám a výsledkom výskumu v CERN-e (vzdelávacie podujatia, stáže, študijné pobyty a pod.), možnosti pracovať na úlohách a aktivitách v CERN-e a to buď priamo alebo cez inštitúcie (SAV, UPJŠ, TU, ZTS VVU), ktoré sa priamo podieľajú na riešení výskumných úloh v CERN-e, vývoji a prevádzke infraštruktúry experimentálnych zariadení CERN-u a podobne. Program podujatia
Bližšie informácie k uvedenej akcii nájdete na stránke http://kyb.fei.tuke.sk/oknacern, prípadne v letáku.


.:: Pridané 28.10.2015

PRACOVNÁ PONUKA PSS SVIDNÍK, A.S.
Výrobca strojov a zariadení pre potravinársky priemysel s celosvetovou pôsobnosťou príjme kandidáta na pracovnú pozíciu: PROGRAMÁTOR RIADIACICH SYSTÉMOV
NÁPLŇ PRÁCE:

POŽIADAVKY:

Viac informácii o pracovnej ponuke nájdete v letáku.


.:: Pridané 02.07.2015

PRACOVNÁ PONUKA MART SYSTEM
Pracovná pozícia: Obchodný manažér
Náplň práce:

Miesto práce:  Železničná 2, 082 21 Veľký Šariš
Kontakt:
Email: kmecova@martsystem.sk
Tel.: 0905 743 213
Informácie o pracovnej ponuke


.:: Pridané 26.06.2015

PRACOVNÉ PONUKY GRAFTON
Aktuálne pracovné príležitosti pre absolventov:

Kontakt v prípade záujmu:
Mgr. Veronika Dancáková
Email: veronika.dancakova@grafton.sk
Telefón: 0902 909 281


.:: Pridané 26.06.2015

PRACOVNÁ PONUKA SIEMENS
Pracovná ponuka z firmy Siemens:
Projektant Elektro, MaR (Meranie a regulácia)
Pracovná náplň:

Miesto práce: Košice
Kontakt: Ing. Vladimír Slanina
Siemens s.r.o.
RC-SK PD LD MN
Vstupný Areál U.S. Steel
044 54 Košice, Slovakia
Tel.: +421 55 673-3701
Fax: +421 55 6738-014
Mobile: +421 903 532123
Email: vladimir.slanina@siemens.com


.:: Pridané 17.06.2015

PRACOVNÁ PONUKA HONEYWELL
V súčastnosti firma Honeywell odsadzuje veľké množstvo prozícií pre absolventov vo svojom vývojovom centre. V prípade záujmu viac informácii o tejto pracovnej ponuke nájdete v LETÁKU.
Kontakt:
Hana Kvapilová
Tel.: +420 734 760 666
Email: hana.kvapilova@honeywell.com


.:: Pridané 20.03.2015

PRACOVNÁ PONUKA PRE ABSOLVENTOV - DATAKON S.R.O.
Firma Datakon s.r.o. hľadá absolventov, prípadne študentov 4. ročníka KEM TUKE.

Životopis posielajte na datakon@datakon.sk
Viac informácií na webe www.datakon.sk


.:: Pridané 20.02.2015

PRACOVNÁ PONUKA - BSH DRIVES AND PUMPS S.R.O.
Spoločnosť BSH Drives and Pumps s.r.o., zastupujúca medzinárodnú spoločnosť BSH Bosch und Siemens Hausgeräte GmbH., ktorá sa zaoberá vývojom a výrobou elektromotorov a ovládacej a riadiacej elektroniky pre bielu techniku, hľadá ľudí pre obsadenie nasledujúcich pracovných pozícií:

Viac o týchto pracovných ponukách sa dozviete na stránke: www.profesia.sk


.:: Pridané 22.01.2015

PRACOVNÁ PONUKA PRE ABSOLVENTOV - CONTINENTAL
Spoločnosť Continental ponúka pre šikovných a kreatívnych ľudí, ako aj pre ľudí s víziou, ideálne prostredie pre realizáciu ich nápadov a myšlienok - bez ohľadu na to, v akej fáze profesionálnej kariéry sa nachádzajú.
Pracovné ponuky firmy Continental na oddelení Výskumu a Vývoja vo Zvolene:


.:: Pridané 20.02.2014

PODPORA ŠTÚDIA ELEKTROTECHNICKÉHO INŽINIERSTVA NA FEI TUKE SPOLOČNOSŤOU VSE
Spoločnosť Východoslovenská energetika a.s. (VSE) ako jeden z najväčších zamestnávateľov na východnom Slovensku aktívne podporuje zvyšovanie kvalifikácie a osobný rozvoj študentov a absolventov študijného programu Elektrotechnické inžinierstvo na FEI TUKE!

Štipendijný program VSE Fellows - pre študentov
Pre študentov 1. ročníka denného inžinierskeho štúdia študijného programu Elektrotechnické inžinierstvo ponúka štipendijný a rozvojový program VSE Fellows, v rámci ktorého poskytuje:

Trainee program VSE - pre absolventov
Pre absolventov študijného programu Elektrotechnické inžinierstvo na FEI TUKE ponúka rozvojový Trainee program VSE, počas ktorého sa jeho účastníci pripravujú na rôzne cieľové pozície podľa aktuálnych potrieb spoločnosti.

Viac informácií o podpore študentov nájdete na Facebooku VSE, alebo na stránkach VSE.